X

Cennik

CENNIK - poradnia on-line

  1. Porada dietetyczna online – 40 zł
  2. Jadłospis tygodniowy (7 dni) – 109 zł
  3. Jadłospis dekadowy (10 dni) – 139 zł
  4. Pakiet miesięczny * – 279 zł
  5. Pakiet 3 miesięczny ** – 719 zł
  6. Pakiet miesięczny dla par*** – 439 zł

Studenci oraz osoby po 65 roku życia – 10% zniżki na wszystkie oferowane usługi
Jeśli potrzebujesz więcej informacji i porady w kwestii doboru pakietu dla siebie- skontaktuj się ze mną!
Ceny są równe dla wszystkich, bez względu na poziom skomplikowania danego przypadku i ilość występujących chorób lub nietolerancji pokarmowych.

* Pakiet miesięczny zawiera analizę sposobu żywienia oraz stanu zdrowia, ustalenie preferencji żywieniowych oraz indywidualnych możliwości czasowych/ekonomicznych, plan żywieniowy podzielony na 2 lub 3 jadłospisy tygodniowe w zależności od danego przypadku, opiekę mailową dietetyka przez 30 dni, konsultacje online po zmianie jadłospisu oraz po zakończeniu planu wraz ze wskazówkami do dalszego żywienia.

** Pakiet 3 miesięczny zawiera analizę sposobu żywienia oraz stanu zdrowia, ustalenie preferencji żywieniowych  oraz indywidualnych możliwości czasowych/ekonomicznych, 90 dniową współpracę podzieloną na kilka jadłospisów modyfikowanych w zależności od postępów w danym przypadku, opiekę mailową dietetyka, bezpłatne porady dietetyczne, konsultacje online po zmianie jadłospisu oraz po zakończeniu planu wraz ze wskazówkami do dalszego żywienia.

*** Pakiet miesięczny dla par zawiera analizę sposobu żywienia oraz stanu zdrowia, ustalenie preferencji żywieniowych obu osób, plan żywieniowy podzielony na 2 lub 3 jadłospisy tygodniowe w zależności od danego przypadku, opiekę mailową dietetyka przez 30 dni, konsultacje online po zmianie jadłospisu oraz po zakończeniu planu wraz ze wskazówkami do dalszego żywienia. Jadłospisy przygotowane dla pary są różne (każda osoba ma inne zapotrzebowanie na energię i makroskładniki), ale w możliwie najwyższym stopniu podobne jeśli chodzi o potrawy i używane produkty spożywcze. / Nie wszystkie pary będą mogły skorzystać z tego pakietu (przy dużych rozbieżnościach w zapotrzebowaniu energetycznym, różnych jednostkach chorobowych i preferencjach żywieniowych nie jest to możliwe) – zachęcam do wcześniejszego kontaktu i konsultacji. /